Sprint Car Racing

Rate me now!
4.60

 
Sprint Car Racing Image:
Sprint Car Racing
 
 

Sprint Car Racing

Sprint Car Racing , Sprintcar, Sprintcars, Sprint samochodów, Sprint samochodów
Sprint samochodów dużej mocy wyścigu samochodów przeznaczonych głównie do celów uruchomiony na krótki owalnym lub okrągłym brudu lub betonowa utworów. Sprint Car Racing jest popularny w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii. Sprint samochody mają dużej mocy do masy, co prędkościach powyżej 140 mil na godzinę (230 kmh) możliwe w niektórych utworów. Ta prędkość często sprawia, że samochody wyścigowe sprint bardzo niebezpieczne. 850 koni mechanicznych jest pospolite dla tych maszyn. Bezpieczeństwo zapis sprint samochodowy wyścigów w ostatnich latach zostały znacznie ulepszone poprzez wykorzystanie kosze na kółkach, aby chronić kierowców. Wings zapewnić przewidzianą życie, zwiększanie trakcji. Wings również kwotę zabezpieczenia w razie wypadku. Skrzydła są czasami określane jako "aluminium odwagi".
Obraz ten należy do następujących kategorii: Auto wyścigowe przez typ, Otwarte koło wyścigowe.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Piłka siatkowa 2.Szermierka 3.Trick shot konkurencji 4.Produkcja samochód wyścigowy
5.Jacquet 6.Tenis stołowy 7.Polowanie na lisa 8.Zarząd tor wyścigowy
1.piłka-siatkowa, 2.szermierka, 3.trick-shot-konkurencji, 4.produkcja-samochód-wyścigowy, 5.jacquet, 6.tenis-stołowy, 7.polowanie-na-lisa, 8.zarząd-tor-wyścigowy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Chris York z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Sprint Car Racing) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share