Sports Car Racing

Rate me now!
2.25

 
Sports Car Racing Image:
Sports Car Racing
 
 

Sports Car Racing

Sports Car Racing , Sports-Car Racing, Sport samochodowy wyścig, Sports Car Racing
Sports Car Racing jest formą obwodzie auto z samochodów wyścigowych, które mają dwa siedzenia i zamkniętego koła. Mogą one zostać zbudowane lub celów związanych z dróg będzie sportowe cars.A rodzaju hybrydowych między puryzm otwartych wheelers i zażyłość z Touring Car Racing, to wyścigi kojarzą się z rocznym Le Mans 24 Hours wytrzymałość wyścigu. Pierwsze uruchomienie w 1923 roku, jest jedną z najstarszych ras silnikowych wciąż istnieją. Inne klasyczne, ale obecnie zlikwidowany samochód sportowy ras obejmować włoski klasyki w Targa Florio (1906 - 1977) i Mille Miglia, a Meksykańskimi Carrera Panamericana. Większość wysokiej klasy samochód sportowy ras podkreślenie wytrzymałości, niezawodności i strategii w czystej prędkości. Dłuższe wyścigach zazwyczaj złożone pit strategii i regularnego kierowcy zmian - sportowych samochód wyścigowy jest postrzegana raczej jako zespół sportu niż gladiatorski poszczególnych sportu i zespołu menadżerów jak John Wyer, Tom Walkinshaw, kierującego się-konstruktor Henri Pescarolo, Peter Sauber i Reinhold Joest stały się prawie tak sławny jak wielu ich kierowców.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Auto wyścigowe przez typ.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Shoot boxing 2.Wioślarstwo 3.American Eagle 4.Trapez (przyrząd gimnastyczny)
5.Jeu de paume 6.Skok przez stół gimnastyczny 7.Plażowa piłka ręczna 8.Kite buggy
1.shoot-boxing, 2.wioślarstwo, 3.american-eagle, 4.trapez-(przyrząd-gimnastyczny), 5.jeu-de-paume, 6.skok-przez-stół-gimnastyczny, 7.plażowa-piłka-ręczna, 8.kite-buggy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do As U L!ke!i z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Sports Car Racing) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share