Skoki przez przeszkody

Rate me now!
2.10

 
Skoki przez przeszkody Image:
Skoki przez przeszkody
 
 

Skoki przez przeszkody

Skoki przez przeszkody , Jazda skoków, Show-jumping, Showjumper, Showjumping, Pokaż skoczka
Pokaż skoków, znany także jako "stadion skoków" lub "skoczków", jest członkiem rodziny angielski jazdy zawodach jeździeckich, które obejmuje również tresurę, eventing, myśliwych i equitation. Skoki klas są powszechnie postrzegane w konia pokazuje na całym świecie, w tym Igrzysk Olimpijskich. Czasami pokazuje są ograniczone wyłącznie do skoczków, czasami klasy skoczka jest oferowany we współpracy z innymi angielskim stylu wydarzeń, a czasami Show Jumping jest tylko jeden podział bardzo duże, wszystkie rasy konkursów, które obejmują bardzo szeroki zakres dyscyplin. Jumping zajęć mogą być regulowane przez różnych krajowych organizacji konia pokaż sankcji, takich jak Stany Zjednoczone Federacji Jeździeckiej w USA. Jednak międzynarodowych konkursach są regulowane przez przepisy Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej (FEI).
Obraz ten należy do następujących kategorii: Equestrianism, Sporty olimpijskie.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Dresaż 2.One Day International 3.Futbol flagowy 4.Gra karciana
5.Shidokan 6.Francuski krykieta 7.Skee piłka 8.Latanie trapez
1.dresaż, 2.one-day-international, 3.futbol-flagowy, 4.gra-karciana, 5.shidokan, 6.francuski-krykieta, 7.skee-piłka, 8.latanie-trapez

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Bob Turner z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Skoki przez przeszkody) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share