Skok w dal

Rate me now!
3.00

 
Skok w dal Image:
Skok w dal
 
 

Skok w dal

Skok w dal , Szerokie jump, Long-jumper, Long-jumping, Longjump, Longjumper, Długi sweter, Długie skoków
Długa jest skok lekkoatletyczny wydarzenia, w których sportowcy łączą szybkość, siła i sprawność w próbę skoku jak daleko od miejsca startu, punkt, jak to możliwe. Konkurenci sprint ustanawiające drogi startowej (zwykle pokryte tym samym rubberized powierzchnię bieżni, Okruchy gumy lub Guma) i skok o ile mogą one zza faul linię do dołu wypełnionego drobno żwir czy piasek. Odległość podróżował przez skoczka jest często określany jako "znak", bo jest odległość do najbliższego zaznaczyć w piasek z faul linii. Jeżeli konkurent rozpoczyna skok z jakąkolwiek częścią stopy przeszłości faul linii, skok jest uznana za niezgodną z prawem i nie odległość jest rejestrowana. Na elita poziomie warstwy plastelina jest umieszczony zaraz po radę do wykrywania tego wystąpienia.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Wydarzenia w lekkiej atletyce (Lekkoatletyka).

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Killer 2.Baton Twirling 3.Chicago (bilard) 4.Geocaching
5.Footbag 6.Lawn cybuchy 7.Streetluge 8.Ultimate frisbee
1.killer, 2.baton-twirling, 3.chicago-(bilard), 4.geocaching, 5.footbag, 6.lawn-cybuchy, 7.streetluge, 8.ultimate-frisbee

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Tambako The Jaguar z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Skok w dal) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share