Rock Climbing

Rate me now!
2.15

 
Rock Climbing Image:
Rock Climbing
 
 

Rock Climbing

Rock Climbing , Asekurować stacji, Wspinaczka systemu, Leader (rock climbing), Wspinaczka górska, Rockclimber, Rockclimbers, Rockclimbing, Rock wznoszenia, Rock arywista, Alpinistów, Drugie (rock climbing)
w celu osiągnięcia szczytu o formację lub punktu końcowego z góry określone trasy. Wspinaczka jest podobny do scrambling (innej działalności z udziałem skalowanie gór i podobne formacje), ale wspinaczka jest generalnie przez zróżnicowane potrzeby korzystania z arywista rąk do posiadania własnej wagi i nie tylko zapewnić równowagę. Wspinaczka jest fizycznie i psychicznie wymagających sportu, które często testy w arywista siła, wytrzymałość, sprawność, równowagę i wraz z jego psychicznego kontroli. To może być niebezpieczne sportu i znajomości technik wspinaczkowych i właściwego wykorzystania specjalistycznego sprzętu wspinaczkowa ma zasadnicze znaczenie dla bezpiecznego zakończenia trasy. Ze względu na szeroki zakres formacji skalnych na świecie doprowadził do oddzielenia: wspinaczka na kilka różnych stylów i sub-dyscyplin, które są opisane poniżej.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Wspinaczka, Lokomocja.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Iść 2.Drifting 3.Wysokie Bar 4.Hokej na lodzie
5.Styl grzbietowy 6.Air wyścigowych 7.Boccia 8.RC Racing
1.iść, 2.drifting, 3.wysokie-bar, 4.hokej-na-lodzie, 5.styl-grzbietowy, 6.air-wyścigowych, 7.boccia, 8.rc-racing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Alex Indigo z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Rock Climbing) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share