Radio kontroli pojazdów

Rate me now!
3.05

 
Radio kontroli pojazdów Image:
Radio kontroli pojazdów
 
 

Radio kontroli pojazdów

Radio kontroli pojazdów , Hobby jakości R / C, Model sterowany radiem samochodowym, Nitro R / C, R / c samochód, Radio sterowane buggy, Radio sterowane samochód, Radio Controlled Cars, Radio kontroli samochodu, Radio kontroli ciężarówek, Rc samochód, RC samochodów, Zdalnie sterowana samochód, Zdalne sterowanie samochodem
Radio-kontrolowane samochód (R / C samochodu) jest zasilany model samochodu napędzany z odległości za pomocą fal radiowych systemu kontroli. Wejścia z Joysticks na nadajnika są wysyłane do samochodu na pokładzie odbiornika. Odbiornik interpretuje sygnały radiowe i wysyła impulsy elektryczne do serwonapędów i elektroniczne prędkości, co sprawia, że model kolei jego kół i uruchomić silnik. Radio sterowane samochody mogą od prostych "stop and go" zabawki konkurencji wyścigowych modeli, które cechą wszystkich złożoność adjustability i ich odpowiednikami w pełnym rozmiarze. Budowanie jazdy, modyfikowania i sterowanych radiem samochodowym zestawów jest popularnym hobby.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Radio sterowane samochody, Toy samochodów osobowych i ciężarowych, Zabawki.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Prędkość jazdy na nartach 2.Racquets 3.Parkour 4.Żeglarstwo
5.Arnis 6.Drag racing 7.Kręgle 8.Gateball
1.prędkość-jazdy-na-nartach, 2.racquets, 3.parkour, 4.żeglarstwo, 5.arnis, 6.drag-racing, 7.kręgle, 8.gateball

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Richard Masoner z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Radio kontroli pojazdów) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share