Przeciągnij łódź wyścigowa

Rate me now!
3.40

 
Przeciągnij łódź wyścigowa Image:
Przeciągnij łódź wyścigowa
 
 

Przeciągnij łódź wyścigowa

Przeciągnij łódź wyścigowa
Jak sama nazwa wskazuje, drag racing łódź jest formą drag racing, które odbywają się na wodzie, a nie kraju. Podobnie jak w drag racing, konkursy odbywają się od dwóch pojazdów na prostej kwartale oczywiście mile ale w odróżnieniu od drag racing na lądzie łodzie rozpocząć od krótkiego kroczącego początku zamiast stałego początku. Wiele klas są obecne na wyścigu dzień z Premier kategorii przeciągnąć łódź wyścigowa jest Góra Paliwo hydroplan klasy, która jest na bazie wody równoważnego paliwa do góry Dragsters stanie pokryć jedna czwarta mile wody w czasie krótszym niż pięć sekund z terminala prędkości około 250 mph (400 kmh). Istnieje wiele innych kategorii przeciągnij łodzie w oparciu o różne konfiguracje silnika (morskie i samochodowych) i kadłuba wzory, takie jak góry Alkohol Flatbottoms. Największym wydarzeniem w kalendarzu przeciągnąć łódź jest IHBA World Finals które odbywa się w Firebird Raceway Phoenix, Arizona.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Drag racing, Motorówka wyścigowa.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Geocaching 2.Squash 3.Wioślarstwo 4.Piłka nożna
5.Kho kho 6.Hot polu 7.Otwarte koło wyścigowe 8.Akrobacje powietrzne na desce
1.geocaching, 2.squash, 3.wioślarstwo, 4.piłka-nożna, 5.kho-kho, 6.hot-polu, 7.otwarte-koło-wyścigowe, 8.akrobacje-powietrzne-na-desce

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Scott z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Przeciągnij łódź wyścigowa) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share