Pojedyncze wiosłować

Rate me now!
2.15

 
Pojedyncze wiosłować Image:
Pojedyncze wiosłować
 
 

Pojedyncze wiosłować

Pojedyncze wiosłować
Jedno wiosło wiosłowanie łodzią jest przeznaczony dla jednej osoby, która propels łodzi dwa wiosła, po jednym w każdej ręce. Określenie "jednym wiosło" zazwyczaj odnosi się do sportu konkurencyjne wioślarstwo: a jedynka ma podobny układ, ale na ogół szersze i wolniejsze, i bardziej nadających się do wody lub chropowatych przewożących ładunek. Jednolity wiosło jest jedną z klas uznanych przez Międzynarodową Federację Wioślarstwo i Igrzysk Olimpijskich, który ustala minimalną wagę 14 kg łodzi jak: średnia długość wynosi około 8.2m (27ft). Jest 2 najwolniejszych kategorii wyścigów łodzi, konkurentami i są uznawane przez inne Wioślarze wśród najtrudniejszych, zarówno fizycznie i psychicznie: jednoosobowe sculling jest czasem nazywany "królem klasie". na skutek ruchów na ich równowagę i prędkości. Pojedyncze sculling czas prób i wyścigi są czasami używane do pomiaru fizycznych "rowing zdolność wyboru do większych łodzi, ponieważ każdy wioślarz zdolność może być mierzona bezpośrednio i nie ma się z innymi członkami załogi. Jednak sculling umiejętności i sweep-wiosło wiosłowanie zdolności nie są takie same. Potężny i dokonuje sweep-wiosło Wioślarze mogą nie być w stanie zademonstrować swoje umiejętności w jednym wiosło, gdzie bilans i techniki są bardziej krytyczne.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Historia wioślarstwa, Wioślarstwo.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Killer (basen) 2.Kajakarstwo 3.Pigeon sportu 4.One-pocket
5.Lacrosse 6.Łucznictwo 7.Narciarstwo alpejskie 8.Kilikiti
1.killer-(basen), 2.kajakarstwo, 3.pigeon-sportu, 4.one-pocket, 5.lacrosse, 6.łucznictwo, 7.narciarstwo-alpejskie, 8.kilikiti

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Emma z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Pojedyncze wiosłować) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share