Podnoszenie ciężarów

Rate me now!
4.00

 
Podnoszenie ciężarów Image:
Podnoszenie ciężarów
 
 

Podnoszenie ciężarów

Podnoszenie ciężarów , Podnoszenie wag, Weight-lifting, Weightlifter, Weightlifting Ćwiczenia, Weightlifting rękawice, Waga złodziej, Podnoszenie ciężarów
Weightlifting również nazwą Olympic Weightlifting lub olimpijskiej stylu ciężarów, to sport, w którym uczestnicy próby maksymalnej wadze jednym winda z Barbell załadowana masa płyt. Dwie windy konkurowały obecnie są czyste i szarpać i sprzątać. Złożonego słowa "ciężarów" jest często używany nieprawidłowo odnieść się do wagi kształcenia. Czystość i naciśnij było innego Weightlifting technika, przerwane z powodu trudności w rozstrzyganiu właściwego formularza. W porównaniu z testów, które powerlifting ograniczyć siłę, Weightlifting testów balistycznych limitów (wybuchowe wytrzymałość) z mniejszych wag w taki sposób, że windy muszą być wykonywane szybciej i przy większej mobilności ze względu na większy zakres ruchu w trakcie dźwigów. Istnieje stosunkowo niewiele olimpijskiej konkurencji podnośniki, dźwigów i ich składniki są powszechnie wykorzystywane przez elitę sportowców do pociągu dla wybuchowe i funkcjonalne siłę.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Sporty indywidualne, Sporty olimpijskie.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Narciarstwo telemarkowe 2.Curling 3.Cubbies 4.Podłoga
5.Surfboat 6.Four-ball 7.Camel wyścigowych 8.Rafting
1.narciarstwo-telemarkowe, 2.curling, 3.cubbies, 4.podłoga, 5.surfboat, 6.four-ball, 7.camel-wyścigowych, 8.rafting

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Kyle Flood z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Podnoszenie ciężarów) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share