Nurkowanie

Rate me now!
3.70

 
Nurkowanie Image:
Nurkowanie
 
 

Nurkowanie

Nurkowanie , Aqualunger, Aqualunging, Boat nurkowania, Deep-sea diving, Głębokowodnych nurkowania, Nurkowanie działalności, Nurkowania, Ekwador nurkowanie, Scuba-dive, Scuba-nurków, Nurkowanie, Scubadiver, Scuba Nurkujemy, Scuba diver, Scuba nurków, Sport nurek
Scuba diving to pływanie podwodne, lub biorąc udział w innym rodzaju działalności, natomiast przy użyciu zestawu scuba. Poprzez przeprowadzanie źródła gazu w oddychaniu (zwykle sprężonego powietrza), w scuba nurek jest w stanie podwodnych pobyt dłuższy niż z prostej oddech gospodarstwa technik stosowanych w snorkeling i nurkowanie wolnego, i nie jest utrudnione przez linii lotniczych do zdalnego źródła powietrza . W scuba diver zazwyczaj swims podwodnych za pomocą płetw dołączone do stóp. Jednak niektóre nurków także poruszać z pomocą z DPV, powszechnie zwane "scooter", lub przy użyciu powierzchni spętane urządzenia zwanego sleds ciągniętych przez łódź.
Obraz ten należy do następujących kategorii: B-Klasa Sporty wodne artykułach, Podwodne nurkowanie.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Piłka nożna 2.Skeleton 3.Domino 4.Gokart
5.Bieg na orientację 6.Nierówna Bary 7.Drwal 8.Strzelanie sportowe
1.piłka-nożna, 2.skeleton, 3.domino, 4.gokart, 5.bieg-na-orientację, 6.nierówna-bary, 7.drwal, 8.strzelanie-sportowe

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do SteelCityHobbies z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Nurkowanie) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share