Narciarstwo telemarkowe

Rate me now!
2.90

 
Narciarstwo telemarkowe Image:
Narciarstwo telemarkowe
 
 

Narciarstwo telemarkowe

Narciarstwo telemarkowe , Telemarking, Telemark narciarskie, Telemark kolei
Telemark nartach to termin używany do jazdy na nartach, korzystając z Telemark kolei, która jest techniką wymyśloną przez norweskich Sondre Norheim. Jest znany także jako "wolne pięty nartach". W odróżnieniu od narciarstwa alpejskiego wyposażenia, narty używane do telemarking ma wiążącej, że tylko połączenie startu do narciarskich na palcach, tak jak w narciarstwa biegowego. Telemark obrotów są prowadzone z pięty płasko na zewnątrz narciarskich (na zjazd narciarski na koniec z kolei), natomiast wewnątrz (pod górę) narciarski jest wciągnięta pod narciarz ciała z flexed kolana i podnieść piętę. Na narty są rozłożone, ale nie całkiem równolegle, a 50% do 80% masy ciała jest rozpowszechniany na zewnątrz narciarskich, w zależności od warunków śniegowych. Stosunki między dwoma narty często metaforycznie rozumieć jako jeden dłuższy, ale zakrzywione narciarskich. Powodem tej metafory jest to, że tej krzywej, które dyktuje kolej współczynnikiem narciarz i określa związek pomiędzy dwoma nart. Krzywa można dostosować w locie przez Telemark narciarz jak dyktuje warunki. Często jest to myśl jak narciarz wykorzystujący jego dwaj narty jako "jednego z narciarskich zmiennej SIDECUT".
Obraz ten należy do następujących kategorii: Typy na nartach.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Kolarstwo górskie 2.Bocce 3.Wrestling 4.Killer (basen)
5.Boomerang Throw 6.Równoległe Bary 7.Shaolin Kung Fu 8.Szybkie Ball
1.kolarstwo-górskie, 2.bocce, 3.wrestling, 4.killer-(basen), 5.boomerang-throw, 6.równoległe-bary, 7.shaolin-kung-fu, 8.szybkie-ball

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do hvrauhal z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Narciarstwo telemarkowe) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share