Mecze testowe (krykiet)

Rate me now!
2.10

 
Mecze testowe (krykiet) Image:
Mecze testowe (krykiet)
 
 

Mecze testowe (krykiet)

Mecze testowe (krykiet) , Anwar Hossain, Cricket test meczu, Man of the Series, Test (świerszcz), Test debiut, Test mecz, Test mecze, Test dopasowania (świerszcz), Test mecz krykieta, Badanie stanu
Twenty20 formatów i są teraz bardziej popularne wśród odbiorców. Nazwa "Test" jest uważana wynikają z założenia, że mecze są "badania siły i kompetencji" pomiędzy stron. Wydaje się, że zostały wykorzystane w pierwszej kolejności do opisu angielski zespół, który zwiedzał australia w 1861/62, mimo że te mecze nie są uważane za test mecze dzisiaj. Pierwszy w historii oficjalnego testu na mecz rozpoczął się 15. marca 1877, zakwestionowane przez Anglii i Australii w Melbourne Cricket Ground, gdzie Australijczycy zdobył 45 działa. Anglia zdobyła drugi w historii mecz o 4 wickets, co rysunek serii 1-1. To nie był pierwszy w historii międzynarodowego meczu krykieta jednak, który grał między Kanadą a Stanami Zjednoczonymi, w sprawie 24 i 25 wrzesień 1844.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Cricket terminologii, Dziewięć's Wide World of Sport.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Dyplomacja 2.Aikido 3.Zawiadomienie 4.Parkour
5.Czwórki 6.Zui Quan 7.Snooker 8.Autocross
1.dyplomacja, 2.aikido, 3.zawiadomienie, 4.parkour, 5.czwórki, 6.zui-quan, 7.snooker, 8.autocross

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do State Library Queensland z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Mecze testowe (krykiet)) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share