Madżong jednoosobowy

Rate me now!
4.45

 
Madżong jednoosobowy Image:
Madżong jednoosobowy
 
 

Madżong jednoosobowy

Madżong jednoosobowy , Skomputeryzowanego Mahjong, Mahjongg Solitaire, Szanghaj (gra komputerowa), Szanghaj (gra), Szanghaj (soliter), Szanghaj (gry wideo), Szanghaj soliter, Mahjong Solitaire, Mahjongg Solitaire, Taipei (gra)
Mahjong Solitaire Solitaire dopasowania jest gra, która używa zestawu płytek Mahjong zamiast karty. Jest znany także jako soliter Szanghaj, elektronicznej lub komputerowych Mahjong, MahJong Solitaire, Mahjong Solitaire i błędnie, jak Mahjong. Dachówki pochodzić z czterech graczy gra popularna w Azji Wschodniej znany jako Mahjong. W 144 płytki są ułożone w specjalnym cztery warstwy wzorca z ich twarze w górę. A płytki mówi się, że jest otwarta lub jeśli narażone mogą być przenoszone ani w lewo lub w prawo bez naruszania innych płytek. Celem jest mecz otwarta pary identycznych płytek i usunąć je z planszy, wystawiając płytki na ich podstawie do zabawy. Gra jest zakończona, kiedy wszystkie pary płytki zostały usunięte ze strony zarządu lub gdy nie są narażeni pozostałych parach. (Chociaż niektóre implementacje, np. GNOME Mahjongg, oferty shuffle dachówek, gdy nie są narażeni pozostałych parach; najmu zawsze być w stanie "wygrać" gry). Mahjong Solitaire mogą być odtwarzane za pomocą prawdziwej płyty i specjalne drewniane ramy konfiguracji.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Activision gier, Komputer Mahjong, Mahjong, Microsoft Entertainment Pack, Microsoft Games, Puzzle gry wideo.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Sumo 2.Bowls 3.Motocross 4.Pchnięcie kulą
5.Taijiquan 6.BASE jumping 7.Shōgi 8.Rugby 7
1.sumo, 2.bowls, 3.motocross, 4.pchnięcie-kulą, 5.taijiquan, 6.base-jumping, 7.shōgi, 8.rugby-7

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Prince Roy z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Madżong jednoosobowy) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share