Limited overs krykieta

Rate me now!
2.30

 
Limited overs krykieta Image:
Limited overs krykieta
 
 

Limited overs krykieta

Limited overs krykieta , Dzień / noc, Dzień / Noc ODI, Ograniczona-overs krykieta, Limited overs, Wykaz A, Wykaz A Limited overs, One-day cricket, Pewnego dnia krykieta, Pewnego dnia turnieju
Limited overs krykieta, znany także jako jeden dzień krykieta w nieco innym kontekście, jak krykiet wykazie A, jest to wersja sport w krykieta, w którym mecz jest na ogół kończył się w jeden dzień, mając na uwadze, że badania i pierwszej klasie rozgrywek może podjąć do pięciu dni, aby zakończyć. Nazwa odzwierciedla zasadę, że w każdym meczu zespół cybuchy zestawu maksymalnej liczby przejęć, zazwyczaj pomiędzy 20 i 50, chociaż krótsze i dłuższe formy ograniczone overs krykieta zostały odtworzone. Ważne jeden dzień mecze międzynarodowe i krajowe, często mają dwa dni odłogowanych, drugi dzień jako "rezerwa" dni, aby umożliwić bardziej szansę gry zostały zakończone, jeżeli wynik nie jest możliwy w pierwszym dniu (na przykład jeśli grać jest zapobiegać lub przerwany przez deszcz).
Obraz ten należy do następujących kategorii: One-day cricket.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Kowboj 2.Wrotkarstwo 3.Pato 4.Baton Twirling
5.Squash 6.Futbol australijski 7.Walki robotów 8.Ninjutsu
1.kowboj, 2.wrotkarstwo, 3.pato, 4.baton-twirling, 5.squash, 6.futbol-australijski, 7.walki-robotów, 8.ninjutsu

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do PitchVision z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Limited overs krykieta) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share