Lacrosse

Rate me now!
2.85

 
Lacrosse Image:
Lacrosse
 
 

Lacrosse

Lacrosse , Baggataway, Baggatiway, Pole gry w hokeja, Indian utworzone Lacrosse, Lacross, Lacrosse (sport), Lacrosse gracz, Lacrosse graczy, La Cross, Odkryty Lacrosse
Lacrosse jest kontakt zespół zagrał sportu użyciu stałych gumy piłka i długo zajmuje rakieta tzw Crosse lub Lacrosse trzymać. Głowa z Crosse ma luźne netto naciągnięty na to, że pozwala graczowi na Lacrosse trzymać piłkę. Ofensywnie celem gry jest wykorzystanie Lacrosse kij do połowu, przeprowadzać i przekaż piłkę w celu gości ostatecznie przez Hurling piłkę do przeciwnika cel. Defensively obiektu jest utrzymanie druzyne od punktacji i wywłaszczać ich piłkę poprzez wykorzystanie trzymać kontroli i ciało kontakt. Istnieją trzy różne wersje tego sportu: Lacrosse mężczyzn, kobiet Lacrosse, a pole gry w hokeja.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Gry w piłkę, Pierwsze Narodów kultury, Native American kultury, Sport zasad i przepisów, Team Sports.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Taniec nowoczesny 2.Trapez (przyrząd gimnastyczny) 3.Wrotkarstwo 4.Killer
5.Beagling 6.Latawce do walki powietrznej 7.Sandboarding 8.Freestyle snowboarding
1.taniec-nowoczesny, 2.trapez-(przyrząd-gimnastyczny), 3.wrotkarstwo, 4.killer, 5.beagling, 6.latawce-do-walki-powietrznej, 7.sandboarding, 8.freestyle-snowboarding

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Curt Gibbs z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Lacrosse) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share