Kryty soccer

Rate me now!
3.50

 
Kryty soccer Image:
Kryty soccer
 
 

Kryty soccer

Kryty soccer , Arena soccer
Kryty Kryty lub soccer piłka nożna jest grą pochodzące z piłką nożną (soccer) przystosowane do gry w krytej areny takich jak torf pokryte hokej arena lub lodowisko. Kryty piłka jest nieco wspólnego sportu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie z obu lig zawodowych i amatorskich dedykowane do niego. Indoor Soccer jest również odegrały poza tymi dwoma krajami choć większość kryty grać poza Ameryką Północną obejmuje sankcjami FIFA-gra futsalu. Ostatnio Indoor Soccer stała się popularnym sportem w Meksyku, zostały ujęte w ramach Universiada i CONADEIP, które odpowiadają Uniwersytet zespołów szkolnych z całego Meksyku. W Meksyku, kryty piłka dziedzinach są często budowane na zewnątrz, a sport jest znany jako fútbol rápido ( "szybka piłka nożna"). W Brazylii jest nazywany "Futebol społeczeństwa" lub "Showbol".
Obraz ten należy do następujących kategorii: Football (soccer) warianty, Kryty piłki nożnej (piłka nożna), Kryty sportowe.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Basen Artystyczny 2.Wyścigi konne 3.Statyczne trapez 4.Podnoszenie ciężarów
5.Major 6.Tee Ball 7.Xiangqi 8.Interpretacyjny Dance
1.basen-artystyczny, 2.wyścigi-konne, 3.statyczne-trapez, 4.podnoszenie-ciężarów, 5.major, 6.tee-ball, 7.xiangqi, 8.interpretacyjny-dance

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Shane Pope z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Kryty soccer) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share