Krótka forma krykieta

Rate me now!
2.55

 
Krótka forma krykieta Image:
Krótka forma krykieta
 
 

Krótka forma krykieta

Krótka forma krykieta , Cricket Max, Dwadzieścia-20 krykieta
Krótka forma krykieta jest zbiorczym dla kilku zmodyfikowano formy sportu w krykieta, z gry razy znacznie krótszy niż bardziej tradycyjne formy gry. Typowy krótkiej formy krykieta meczu może być zakończona w ciągu dwóch do trzech godzin, w porównaniu do 7-8 godzin dla jednego dnia meczu krykieta, lub pięć dni na test meczu. Te krótkie formy krykieta zostały opracowane lokalnie przez różne organy, aby wypełnić wakat postrzegane obrotu formy sportu, które mogą być zakończone w ciągu kilku godzin, a nie cały dzień. Częściej podkreślają bardziej "ekscytujące" aspekty krykieta postrzegane przez więcej dorywczo obserwatorów tej gry, który zawiera agresywnych Batting i szybko uruchomić punktacji. W związku z tym są one skuteczne, jako formy skróconej krykieta przyciągają tłumy widzów, którzy nie mogą w inny sposób uczestniczyć w meczu krykieta.
.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Model ewolucje 2.Skok w dal 3.Basen Artystyczny 4.Wyścigi konne
5.Grass Track 6.Tańce latynoamerykańskie 7.Major 8.Pickleball
1.model-ewolucje, 2.skok-w-dal, 3.basen-artystyczny, 4.wyścigi-konne, 5.grass-track, 6.tańce-latynoamerykańskie, 7.major, 8.pickleball

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Moggs Oceanlane z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Krótka forma krykieta) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share