Kowboj

Rate me now!
2.25

 
Kowboj Image:
Kowboj
 
 

Kowboj

Kowboj , Bydło fermer, Cowbody, Cowboys, Cowdude, Cowhand, Pastuszek, Pastuch, Cowpoke, Cowpokes, Cowpuncher, Krowa poke, Paniola, Waddie
A Cowboy jest zwierzęciem Herder, który skłania bydła na Rancho w Ameryce Północnej, tradycyjnie na koniach, a często wykonuje wiele innych zadań związanych z rancho. Zabytkowy amerykański kowboj z końca 19. wieku stał się postacią szczególne znaczenie i legendy. A podtyp, tzw wrangler, szczególnie zazwyczaj konie używane do pracy bydła. Oprócz ranch pracy, niektóre cowboys pracy lub uczestniczenia w Rodeos. Cowgirls pierwszy zdefiniowane w końcu 19 wieku, miał mniej dobrze udokumentowane historycznej roli, ale we współczesnym świecie stworzyły możliwość pracy w praktycznie identyczne zadania i uzyskał znaczną odniesieniu do ich osiągnięć. Istnieją również bydło obsługę w wielu innych częściach świata, szczególnie w Ameryce Południowej i Australii, którzy wykonują pracę podobną do kowbojem w swoich narodów.
Obraz ten należy do następujących kategorii: American Cattlemen, Cowboy kultury, Equestrianism, Jazda historii i ewolucji, Pasterzy, Western-style jazdy.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.One Day International 2.Warcaby 3.Skeleton 4.Skateboarding
5.Pall Mall 6.Gimnastyka artystyczna 7.Saldo Beam 8.Soap Shoes
1.one-day-international, 2.warcaby, 3.skeleton, 4.skateboarding, 5.pall-mall, 6.gimnastyka-artystyczna, 7.saldo-beam, 8.soap-shoes

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Terry Shuck z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Kowboj) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share