Kolarstwo przełajowe

Rate me now!
4.35

 
Kolarstwo przełajowe Image:
Kolarstwo przełajowe
 
 

Kolarstwo przełajowe

Kolarstwo przełajowe , Cyclocross
. Rowerowy cross ma kilka oczywistych równoleżnikami z tras biegowych i rowerowych criterium wyścigowych. Wiele z najlepszych cyklo-cross zawodnicy cross pociągu w innych dyscyplinach rowerowych. Jednakże, cyklo-cross osiągnął wielkości i popularności racers, że są specjalistami i wiele, ale nic nie wyścig rowerowy cross ras. Rowerowy cross rowery są podobne do wyścigowych rowerów: lekki, z wąskimi opon i spadek kierownicy. Jednakże oni również akcje właściwości rowery górskie, gdyż wykorzystuje guzowaty bieżnika opony trakcyjnych i wspornikowe stylu hamulce potrzebne do rozliczenia z powodu zabłocony warunkach. Mają być lekkie, ponieważ konkurenci muszą nosić rower na rzecz przezwyciężenia barier lub zboczy zbyt stromych do wznoszenia w siodle. W oczach konkurentów zmaganiem się błotnisty stok z rowerami na ich barkach jest klasyczny obraz sportu, chociaż unridable działy są na ogół bardzo niewielką część wyścigu odległość.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Sporty zimowe.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Skok w dal 2.Basen Artystyczny 3.Latawiec 4.Sports Car Racing
5.Matkot 6.Materac Jumping 7.Platforma tenisa 8.Morze kajak
1.skok-w-dal, 2.basen-artystyczny, 3.latawiec, 4.sports-car-racing, 5.matkot, 6.materac-jumping, 7.platforma-tenisa, 8.morze-kajak

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do johnthescone z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Kolarstwo przełajowe) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share