Kajakarstwo

Rate me now!
2.65

 
Kajakarstwo Image:
Kajakarstwo
 
 

Kajakarstwo

Kajakarstwo , Canoeist, Canoer, Canoe flatwater wyścigowych, Canoing, Konkurencyjne kajakarstwo, Flatwater, Flatwater kajakarstwo, Saling Kajakarstwo, Paddler
Kajakarstwo jest działalność wiosłowaniu jeden kajak do celów rekreacyjnych (zwane także pływaka podróży), sportu lub transportu. Zwykle odnosi się wyłącznie za pomocą wiosła do napędzania jeden kajak tylko moc mięśni ludzkich. A kajak jest napędzany za pomocą wiosła z dwoma ostrzami, gdzie paddler siedzi z nogami głównie przedłużony naprzeciwko nich, mając na uwadze, że kajaki są napędzane za pomocą pojedynczych lub podwójnych ostrzem wioseł, gdzie paddler - a "canoeist" lub "canoer" - jest klęczącej lub siedzącej na siedzeniu lub zaszkodziła, z kolana gięte i ich nogi, mniej lub bardziej pod nimi. Kajaki są zazwyczaj zamkniętych ozdobilismy łodzie z spraydeck, a kajaki są na ogół otwarte łodzi. Istnieją również otwarty kajaki i kanoe zamknięte. Technicznie, a kajak może być postrzegane jako szczególny rodzaj kajakiem. Kiedy dokładnie kajak można nazwać kajak jest trudny do określenia, choć i często arbitralny. Na arenie międzynarodowej, termin kajakarstwo jest używany jako ogólne określenie dla obu form chociaż terminy "paddle sportowych" lub "canoe / kayak" są również używane. W Ameryce Północnej, jednak "kajakarstwo" zazwyczaj odnosi się tylko do kajaki, w przeciwieństwie do obu kajaki i kanadyjki. Paddling jeden kajak jest również nazywany kayaking.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Canoers, Sporty indywidualne, Sporty olimpijskie, Racing sportowe, Survival umiejętności.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Palla 2.Krótka forma krykieta 3.Bowls 4.Pato
5.Kick-boxing 6.Taijiquan 7.BASE jumping 8.Shōgi
1.palla, 2.krótka-forma-krykieta, 3.bowls, 4.pato, 5.kick-boxing, 6.taijiquan, 7.base-jumping, 8.shōgi

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Brendon z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Kajakarstwo) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share