Kajakarstwo górskie

Rate me now!
2.30

 
Kajakarstwo górskie Image:
Kajakarstwo górskie
 
 

Kajakarstwo górskie

Kajakarstwo górskie , Boofing
Whitewater kajak jest sportu wiosłowaniu jeden kajak na ruchomych wodnych, zwykle Whitewater rzeki. Whitewater kayaking może od prostych, beztroski delikatnie się wody, do trudnych, niebezpiecznych Whitewater. Rzeka rapids są klasyfikowane jak tras w zależności od trudności, niebezpieczeństwa lub nasilenia szybkie. Whitewater klas (lub klasy) od II do VI lub 2 lub 6 (najtrudniejszych / niebezpiecznych). Klasa / klasy I można określić jako nieco się wody z ripples ale z tego powodu nie jest uznane za "Whitewater". Stopień / klasa II / 2 może być opisana jako ruchome dostarczanie wody niewielkimi stopień wyzwanie. Stopień / klasa VI można określić jako bardzo poważne lub prawie unrunnable Whitewater, uważany niemal pewna śmierć, takich jak Niagara Falls.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Kajakarstwo, kajak, Sporty wodne, Whitewater sportowe.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Sports Car Racing 2.Skoki przez przeszkody 3.Ice racing 4.Savate
5.Morze kajak 6.Pojedyncze wiosłować 7.Eton Wall Game 8.Carom
1.sports-car-racing, 2.skoki-przez-przeszkody, 3.ice-racing, 4.savate, 5.morze-kajak, 6.pojedyncze-wiosłować, 7.eton-wall-game, 8.carom

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do kayakboy z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Kajakarstwo górskie) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share