Hokej na lodzie

Rate me now!
2.20

 
Hokej na lodzie Image:
Hokej na lodzie
 
 

Hokej na lodzie

Hokej na lodzie , Goaltender autokar, Hokej miejsc, Hokej, Icehockey, Stanowisko (hokej), Saneczkarskie hokeja, Hokej na lodzie kobiet
Hokej na lodzie, często określane po prostu jako hokej jest sportem zespół zagrał na lodzie. Jest to szybki tempie i fizycznej sportu. Hokej na lodzie jest najbardziej popularnym w tych obszarach, które są wystarczająco zimno naturalnych, wiarygodne sezonowej pokrywy lodowej, ale z nadejściem kryty sztucznego lodu rinks on stał się przez cały rok rozrywką na poziomie amatorskiej w dużych obszarów metropolitalnych, takich jak miasta, które gościć National Hockey League lub innych profesjonalnych liga drużyna. Jest jednym z czterech największych północnoamerykańskich zawodowego sportu, i jest reprezentowana przez National Hockey League na najwyższym poziomie oraz Narodowy Hokej Liga Kobiet (NWHL), najwyższy poziom kobiet w hokeju na lodzie na świecie. Jest to sport zimowy urzędowych Kanady, gdzie gra cieszy się ogromną popularnością. Tylko sześć z tych trzydziestu NHL franchising oparte są w Kanadzie, ale kanadyjski liczebnie Amerykanie graczy w lidze.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Sporty olimpijskie, Skating, Team Sports, Sporty zimowe.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Piłka nożna 2.Wyścigi konne 3.Sports Car Racing 4.Strzelectwo
5.Futbol gaelicki 6.Pickleball 7.Ringo 8.Silat
1.piłka-nożna, 2.wyścigi-konne, 3.sports-car-racing, 4.strzelectwo, 5.futbol-gaelicki, 6.pickleball, 7.ringo, 8.silat

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do The Library of Congress z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Hokej na lodzie) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share