Gimnastyka artystyczna

Rate me now!
2.15

 
Gimnastyka artystyczna Image:
Gimnastyka artystyczna
 
 

Gimnastyka artystyczna

Gimnastyka artystyczna , Rhythmic gimnastyczka, Rhythmic Gymnastics Sportive
Rhythmic gimnastyka to sport, w którym jednym konkurentów lub par, tria lub nawet więcej (na ogół pięć) manipulować jeden lub dwa aparaty: liny, bramka, piłka, klubów i wstęgę. Rhythmic Gimnastyka to sport, który łączy elementy baletu, gimnastyka, taniec teatralny i aparatury manipulacji. Victor jest uczestnik, który zarabia najwięcej punktów, a wydany przez panel sędziów, dla leaps, sald, pivots, elastyczność, obsługi aparatury i artystycznego efektu. Organu zarządzającego, Międzynarodowej Federacji Gymnastique (FIG), zmiana Kodeksu Punkty w 2001, 2003 i 2005 do podkreślania elementów technicznych i ograniczenie podmiotowości odwołania. Przed 2001 r., sądząc było w skali od 10 tak jak w gimnastyce artystycznej. To był zmieniony na 30-punktową skalę w 2003 i w 2005 r. został zmieniony na 20. Istnieją trzy wartości zsumowanie się punkty końcowe-technicznej, artystycznej i wykonanie.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Sporty olimpijskie.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.FMX 2.Paralotniarstwo 3.Horseshoes 4.Fives
5.Speed pool 6.Kolarstwo torowe 7.Bilard angielski 8.Teren windsurfingu
1.fmx, 2.paralotniarstwo, 3.horseshoes, 4.fives, 5.speed-pool, 6.kolarstwo-torowe, 7.bilard-angielski, 8.teren-windsurfingu

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Chicago 2016 z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Gimnastyka artystyczna) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share