Gatka

Rate me now!
2.75

 
Gatka Image:
Gatka
 
 

Gatka

Gatka , Sanatan Sikh Shastar Vidiya, Shastar Vidiya, Shaster Vidya
Gatka Punjabi: ਗਤਕਾ, gatkā, jest zaczepny i obronny Sikh sztukę walki związane z Sikhs (ale otwarte dla wszystkich), które skupia się na infusing fizycznego sztukę walki zarówno duchowego i umysłowego. Gatka jest również nazwa kij używany do uprawiania walki mieczem. Gatka pochodzi Punjab w regionie i był używany przez Sikh armii i sił zbrojnych przed Mughals, głównie w reakcji na ucisku lub agresywnej polityki. Gatka rzadko wykorzystywane w walce dzisiaj, i przekształciła się w sport i wystawy formie przedstawionej w Sikh festiwali. Gat oznacza łaski wyzwolenia, i szacunku w jednym własne zasilanie. Ka oznacza, który należy lub kto jest częścią grupy.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Sporty Walki, Indyjskiej sztuki walki, Sporty indywidualne, Romanized Punjabi słowa, Sikh historii, Sikhism.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Taekwondo 2.Wysokie Bar 3.Skittles (sport) 4.Kolarstwo
5.Rugby Fives 6.Camogie 7.Saling kajakarstwo 8.Piłka wodna
1.taekwondo, 2.wysokie-bar, 3.skittles-(sport), 4.kolarstwo, 5.rugby-fives, 6.camogie, 7.saling-kajakarstwo, 8.piłka-wodna

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Jasleen Kaur z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Gatka) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share