Footbag

Rate me now!
4.85

 
Footbag Image:
Footbag
 
 

Footbag

Footbag , Foot-Bag, Foot Bag, Hackey, Hackey-Sack, Hackey-workowy, HackeySack, Hackeysacking, Hackey worek, Hackey workowy, Hacky, Hacky-koła, Hacky-Sack, Hacky-workowy, HackySack, Hackysacking, Hacky worek, Hacky workowy, Hacky Sack footbag, Haki worek, John Stalberger
A footbag jest małe i okrągłe worka lub piłkę wykorzystywane w sporcie, które są również określone w footbag. Sporty te charakteryzują się kontroli worka z nóg. Głównym dyscyplin sportu w Footbag Freestyle, footbag net i koła kicking. Zarówno footbag i sportowych, które są powszechnie używać określonych przez genericized znakiem Hacky Sack (Hacky Sack jest zarejestrowanym znakiem towarowym WHAM-O, Inc.)
Obraz ten należy do następujących kategorii: Gry w piłkę, Footbag sportowe, Aktywność fizyczna i zręczność zabawki, Sprzęt sportowy, Team Sports.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Savate 2.Blind krykieta 3.Tricking 4.Dart
5.Candlepin bowling 6.Rower polo 7.Hill Climb 8.Żabka (styl pływacki)
1.savate, 2.blind-krykieta, 3.tricking, 4.dart, 5.candlepin-bowling, 6.rower-polo, 7.hill-climb, 8.żabka-(styl-pływacki)

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Joe Crawford z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Footbag) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share