Eton Wall Game

Rate me now!
4.85

 
Eton Wall Game Image:
Eton Wall Game
 
 

Eton Wall Game

Eton Wall Game
W Eton ścianie gra pochodzi z Eton College. Ma podobieństwa zarówno do nowoczesnych sportowych z Rugby Union i football.It jest rozgrywany na pas ziemi 5 metrów szerokości i 110 metrów obok lekko zakrzywione ceglany mur. Najważniejszy mecz jest roczny St Andrew's Day gra, która jest rozgrywany między zespołem "Collegers" i zespół "Oppidans". Chociaż Kolegium ma tylko 70 uczniów (liczba ta tradycyjnie liczba Scholars w King's College, ustanowione przez króla Henry VI), aby wybrać swój zespół z, w porównaniu do 1250 lub też Oppidans, Kolegium ma jedną ogromną zaletę: znajduje się pasek na "College Pole", a obok boisko do piłki nożnej w Slough w Eton Road dostęp do których operator dysponenta Kolegium Wall ma kontroli. Na tradycyjnych St Andrew's Day meczu, w ciągu Oppidans wznoszenia muru, po rzucanie ich czapki w ponad defiance z uczonych. Jednak w praktyce jest to zwykle dla nich, aby umożliwić Oppidans z niego korzystać, kiedy chcą.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Eton College, Szkoły sportowe w Wielkiej Brytanii, Tradycyjna piłka nożna.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Speed Typing 2.Wspinaczka lodowa 3.Żeglarstwo 4.Dart
5.World Superbike 6.Drewno siekanie 7.Freestyle football 8.Snowkite
1.speed-typing, 2.wspinaczka-lodowa, 3.żeglarstwo, 4.dart, 5.world-superbike, 6.drewno-siekanie, 7.freestyle-football, 8.snowkite

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Frederic Humbert z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Eton Wall Game) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share