Endurance jazdy

Rate me now!
3.90

 
Endurance jazdy Image:
Endurance jazdy
 
 

Endurance jazdy

Endurance jazdy , Endurance konia
Endurance konna to sport konny w oparciu o kontrolowane długodystansowych wyścigach. Jest jednym z międzynarodowych konkursów uznane przez FEI. Istnieją wytrzymałość jazd na całym świecie. Istnieją dwa główne rodzaje dalekobieżnego konna, konkurencyjnej trasa jazdy bryczką i wytrzymałość. W Endurance ride, omówione w tym artykule, zwycięskiego konia jest pierwszy krzyż mety podczas zatrzymania okresowo przechodzą kontroli weterynaryjnej zwierząt uważa, że w dobrym zdrowiu i "nadają się do dalszej". W Stanach Zjednoczonych, większość wytrzymałość jazdy albo 50 lub 100 mil długości, choć krótszy bryczką organizowane są dla początkujących i już kilka, zwykle wiele dni, jazdy istnieje. W USA, American Endurance Ride Konferencja sankcji wytrzymałość jazdy. Wygrywający konnych pełny 100 mil jazdy w 10-12 godzin.
.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Strzelectwo 2.Bodyboarding 3.Paralotniarstwo 4.Blind krykieta
5.Shorinji Kempo 6.Skialpinizm 7.Ball Hokej 8.Bank pool
1.strzelectwo, 2.bodyboarding, 3.paralotniarstwo, 4.blind-krykieta, 5.shorinji-kempo, 6.skialpinizm, 7.ball-hokej, 8.bank-pool

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Daniel Johnson z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Endurance jazdy) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share