Duckpin bowling

Rate me now!
2.15

 
Duckpin bowling Image:
Duckpin bowling
 
 

Duckpin bowling

Duckpin bowling , Duckpins, Kaczka pin bowling
W duckpin kręgle, gracze próbują domina w kręgle szpilki z kuli do kręgli. Do piłki używane w duckpin kręgle są znacznie mniejsze niż te wykorzystywane w dziesięciu-pin bowling, zważyć i jeden i dwa kilogramy. Bowlers wielokrotnie rzucać lub toczyć piłkę ustanawiające pasa w celu domina w kręgle nad kołków. Paliki, jak kule, są mniejsze niż ich dziesięciu pin odpowiedników, i dlatego jest trudniejsze do domina je wszystkie w dół z jednym rzucać. Paliki są rozmieszczone w sposób identyczny z trójkątnym, że wykorzystywane w dziesięciu-pin bowling. Gra jest w kręgielnie, która ma kilka pasów ruchu, pozwalając wielu grup bowlers grać jednocześnie. Pasy są długie prostokątne drewniane powierzchnie ograniczone na każdej stronie przez rynien. Bowlers prasowa piłkę zza linii faul, co odpowiada niewielkiej krawędzi prostokąta, próbując w ten sposób trafić kołków, które są umieszczone na końcu tego pasa.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Kręgielnia.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Marmurki 2.Sporty kynologiczne 3.Snorkeling 4.Sprinting
5.Ultimate piłki nożnej 6.Hot polu 7.Madżong 8.Mountainboard
1.marmurki, 2.sporty-kynologiczne, 3.snorkeling, 4.sprinting, 5.ultimate-piłki-nożnej, 6.hot-polu, 7.madżong, 8.mountainboard

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do John z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Duckpin bowling) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share