Domino

Rate me now!
4.10

 
Domino Image:
Domino
 
 

Domino

Domino , Domino, Dominos, Domino gry, Domino gier, Double6, Double9, Doublenine, Doublesix, Double 6, Double 9, Double dziewięć, Double sześć
Dominoes (lub "Dominos") ogólnie odnosi się do indywidualnej lub zbiorowej gier sztuk tworzących domina ustawić lub do podkategorii tile rozgrywek z domino sztuk. W dziedzinie matematycznej tilings i polyominoes, słowo domina często odnosi się do wszelkich prostokąta utworzone z konsekwentnym połączenie dwóch kwadratów krawędzi do krawędzi. Tradycyjne chińsko-europejskich domina zestaw składa się z 28 dominoes, potocznie nazywany kości, karty, płyty, bilety, kamienie lub spinners. Każdy domina jest prostokątny płytki z linią podziału jej twarzy na dwie kwadratowe kończy. Każdy koniec jest oznaczona wielu miejscach lub jest pusty. Plecach z dominoes w zestawie jest niewidoczna, albo puste lub posiadające pewne wspólne projektowanie. Domina zestaw ogólny urządzenia do gier, podobnie jak karty do gry lub kości, w tym różnego rodzaju gry mogą być odtwarzane z zestawem.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Domino gier, Polyforms, Pub Games.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.kręgle 2.Tag 3.MCMAP 4.Shoot boxing
5.Underwater futbolu 6.Rasowy wyścigowy 7.Durango boot 8.Liny wspinaczkowe
1.kręgle, 2.tag, 3.mcmap, 4.shoot-boxing, 5.underwater-futbolu, 6.rasowy-wyścigowy, 7.durango-boot, 8.liny-wspinaczkowe

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Adrià Ariste Santacreu z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Domino) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share