Cubbies

Rate me now!
3.60

 
Cubbies Image:
Cubbies
 
 

Cubbies

Cubbies
Cubbies (lub Cuppies) może być znane jako Wembo jest nieformalnym wariantu na piłkarskich pochodzących spontanicznie w różnych częściach świata. Jeden bramkarz, który działa również jako sędzia zgodnie z wymogami, stoi w celu zatrzymania w piłce nożnej zaczyna, tak jak w normalnym FA zasady piłki nożnej. Reszta graczy próby gości w cel. Często gracze grać w parach lub sporadycznie większych zespołów. Każdy z graczy lub zespołu konkuruje ze sobą i muszą gości z góry kwotę cele do postępu do następnej rundy. Gdy gracz / zespół wykwalifikowanych zazwyczaj zasiadają obecnie do końca rundy. Runda trwa do tylko jednego gracza lub zespół nie gości niezbędną ilość bramek i dlatego są eliminowane. Reszta graczy rozpoczęcia kolejnej rundy, który postępuje w ten sam sposób. Ostatni gracz / zespół wygrywa lewo.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Football (soccer) nieformalne warianty.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Bowls 2.Motocross 3.Butelka basen 4.Szermierka
5.Pięciobój antyczny 6.Skater hokej 7.Podnoszenie ciężarów 8.Supercross
1.bowls, 2.motocross, 3.butelka-basen, 4.szermierka, 5.pięciobój-antyczny, 6.skater-hokej, 7.podnoszenie-ciężarów, 8.supercross

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Joe Sullivan z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Cubbies) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share