Cricket Club

Rate me now!
4.55

 
Cricket Club Image:
Cricket Club
 
 

Cricket Club

Cricket Club
Cricket Club jest głównie amatorskich, ale nadal formalnych, forma sportu w krykieta, zazwyczaj z udziałem drużyn grających w konkursach w weekendy lub wieczorem. Istnieje wiele różnic w grze formacie chociaż U. z Cricket zawsze są przestrzegane. Głównym narodami klubu krykieta jest odtwarzane są w Anglii, Australii, Południowej Afryki, Sri Lanki, Indii Zachodnich, Nowej Zelandii, Zimbabwe, Kenia, Zambia, Namibia, Uganda, Tanzania, Irlandia, Walia, Szkocja, Holandia, Hong Kongu oraz w niektóre z większych miast w Indiach. Cricket Club odtwarzane jest praktycznie na całym świecie. Cricket Club jest teraz rozgrywane w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a oba kraje mają duże społeczności imigrantów z głównych krykieta-playing regionach, takich jak na Karaibach, w Europie, Azji, Afryki, Australii i Azji.
.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.One Day International 2.Skittles (sport) 3.Gra karciana 4.Obrót
5.Warcaby 6.Parasailing 7.Łucznictwo 8.Tor wyścigowy
1.one-day-international, 2.skittles-(sport), 3.gra-karciana, 4.obrót, 5.warcaby, 6.parasailing, 7.łucznictwo, 8.tor-wyścigowy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do BOMBMAN z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Cricket Club) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share