Capoeira

Rate me now!
2.15

 
Capoeira Image:
Capoeira
 
 

Capoeira

Capoeira , Brazylijski Martial Arts, Capalera, Capioera, Capoeira Regional, Capoeirista, Capoera, Capoeria, Capoiera, Capoiero, Capoira, Karaiby sztukę walki, Carribian sztukę walki, Kahpoweara, Kahpowearah, Kapoira, Kapu'ejɾɐ, Kapu'ejra
Capoeira jest brazylijską sztuką formie, że ritualizes ruch od sztuk walki, gry i tańca. Powstała w Brazylii, po upływie pewnego czasu od 16 wieku w regionach znanych jako Bahia, Pernambuco, Rio de Janeiro, São Paulo i Rio de Janeiro. Uczestnicy tworzą Roda lub koła i podejmuje się albo gry instrumentów muzycznych, śpiewu, albo rytualnie sparingowy w parach w centrum okręgu. Gra cechuje się płynu akrobatycznych grać, feints i szerokie wykorzystanie podstaw, w tym najważniejszego, rzuty i headbutts. Rzadziej stosowane techniki obejmują kolanko-strajki, plaskanie, stemplami, i ciało rzuca. Jego pochodzenie i cel są przedmiotem gorących debat, ze spektrum argumentów od poglądów Capoeira jako wyjątkowo brazylijskiego tańca ludowego do twierdzeń, że jest gotowy do walki bitwy formie bezpośrednio zstąpił z Afryki starożytnej techniki.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Brazylijskiej sztuki walki, Ameryki Łacińskiej tańców ludowych, Teatralne walki, Wojna tańce.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Pocket bilard 2.Squash Tenis 3.Gokart 4.Karate
5.Truck wyścigowych 6.Sport akrobatyka 7.Półmaraton 8.Hillclimbing
1.pocket-bilard, 2.squash-tenis, 3.gokart, 4.karate, 5.truck-wyścigowych, 6.sport-akrobatyka, 7.półmaraton, 8.hillclimbing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Paula Rey z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Capoeira) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share