Camogie

Rate me now!
2.15

 
Camogie Image:
Camogie
 
 

Camogie

Camogie
Camogie (w języku irlandzkim, camógaíocht) jest zespołem Celtic sportu, organizowanych przez Stowarzyszenie Camogie Irlandia, kobiet wariant Hurling. Zasady są niemal identyczne z Hurling z kilkoma wyjątkami. Jednym z bramkarzy jest to, że noszą te same kolory jak outfield zawodników i gracz w camogie może handpass wynik, co jest niedozwolone w męskiej gry. Wszystkie gry ostatnie 60 minut (starszy między hrabstwa Hurling gry ostatnie 70), i odrzucając camogie trzymać piłkę handpass jest dozwolone. The All-Irlandia końcowe odbywa się co roku w Croke Park w okresie wrzesień, zwykle tygodnia między Hurling końcowy i irlandzki finały piłkarskie. Istnieją dwa główne konkursy; Narodowej Ligi, która rozgrywa się w czasie zimy, wiosny miesięcy i jest wykorzystywany jako rozgrzewka do All-Irlandia Mistrzostwa latem.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Irlandzki słowa i frazy, Team Sports.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Killer 2.Produkcja samochód wyścigowy 3.Capoeira 4.Angielski Pleasure
5.Equitation 6.Calva 7.Rugby na wózkach 8.Jujutsu
1.killer, 2.produkcja-samochód-wyścigowy, 3.capoeira, 4.angielski-pleasure, 5.equitation, 6.calva, 7.rugby-na-wózkach, 8.jujutsu

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do laura ammons z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Camogie) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share