Boks

Rate me now!
2.15

 
Boks Image:
Boks
 
 

Boks

Boks , Boks meczu, Boks przesuwa, Boks Style i Techniki, Angielski boks, Knockout artysty, Noble sztuki, Zawodowy bokser, Nagroda walki, Prizefight, Prizefights, Nagroda walki, Nagroda walki, Pięściarstwo, Pięściarz, Bokserski, Sports Boxing
Boxing (czasami również znana jako angielski boks lub boks) jest sportem walki, w której dwie uczestników, zazwyczaj podobną masę, walki ze sobą ich pięści. Boks jest nadzorowany przez sędziego i jest zazwyczaj zaangażowane w trakcie serii jednego do trzech minut nazwie rund. Zwycięstwo jest osiągnięty, jeśli przeciwnik jest Knocked down i stanie wstać przed sędziego liczy na dziesięć sekund, lub jeśli przeciwnik jest uważane za zbyt rannych, aby kontynuować. Jeśli nie ma postój w walce przed uzgodnionym liczbę rund, a zwycięzcą jest ustalana przez sędziego decyzji lub przez sędziów scorecards.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Sporty Walki, Europejski sztuki walki, Sporty indywidualne, Sporty olimpijskie.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Żeglarstwo 2.Dart 3.Hace pogoń 4.Bieg przełajowy
5.Freestyle football 6.Snowkite 7.Cricket Club 8.Kombinacja norweska
1.żeglarstwo, 2.dart, 3.hace-pogoń, 4.bieg-przełajowy, 5.freestyle-football, 6.snowkite, 7.cricket-club, 8.kombinacja-norweska

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do luckysundae z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Boks) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share