Ball Hokej

Rate me now!
4.70

 
Ball Hokej Image:
Ball Hokej
 
 

Ball Hokej

Ball Hokej , Ball Hokej, Deck hokej, Dek hokej, Driveway hokej, Ground hokej, Road hokej
Ulica hokej (znany również jako Road hokej, hokej pokładem, naziemnego hokej, hokej czy piłka) jest rodzajem Hokej zagrał z lub bez łyżwy. Jest możliwość gry z albo puck lub piłkę, chociaż rolki hokej Puck jest wymagane w przypadku, gdy nie na lodzie. Ogólnie, gra jest rozgrywany mało nie wyposażenie ochronne, więc intensywny kontakt fizyczny nie jest bardzo popularne i jest odtwarzana bez organu kontroli, ale nie pozwalają na poziomie podobnym do kontaktu fizycznego, że dozwolone w koszykówkę. Jeśli jest używany Puck, bezpieczeństwa znacznik zwykle nie mogą być podniesione w powietrzu (lub zniesione zadaszony). Niemniej jednak, zasady i styl gry może się różnić od strefy do strefy w zależności od tradycji pewnej grupy odłogowanych. Ulica hokej jest powszechnie zagrał w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Plaża Hokej, zmiana ulicy hokej, jest częstym widokiem na plażach Południowej Kalifornii.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Hokej.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Skateboarding 2.Strzelectwo 3.Bodyboarding 4.Dog frisbee
5.Sepak takraw 6.Shorinji Kempo 7.Skialpinizm 8.Sledding
1.skateboarding, 2.strzelectwo, 3.bodyboarding, 4.dog-frisbee, 5.sepak-takraw, 6.shorinji-kempo, 7.skialpinizm, 8.sledding

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do robotpolisher z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Ball Hokej) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share