Autocross

Rate me now!
3.05

 
Autocross Image:
Autocross
 
 

Autocross

Autocross , Autox, ProSolo, Solo2
Autocross jest formą motorsports podkreśla, że bezpieczne, niskie koszty konkurencji i aktywnego uczestnictwa. W autocross jest czasowym konkurencji kierowców nawigować po jednym naraz poprzez tymczasowe oczywiście naznaczone ruchu szyszki, niż wyścigi na torze w wielu innych samochodów, podobnie jak w wyścigowych drogowego lub owalne wyścigowych. Autocross zwykle kłaść większy nacisk na samochód obsługi i umiejętności kierowcy niż na koniach wzniosem i wydarzenia zwykle mają wiele zajęć, które pozwalają na niemal każdy pojazd, od gospodarki do celów sedans budowanych pojazdów, do konkurowania. Przyspiesza są wolniejsze w wartościach bezwzględnych w porównaniu do innych form motorsports, zwykle nie przekracza autostradę prędkościach, ale poziom aktywności (mierzonej w dyskretnych obrotów na minutę) może być wyższa niż nawet Formuły Jeden ze względu na dużą liczbę elementów zapakowany w każdym kursie . Autocross kursy są zazwyczaj od 40 do 70 sekund długości. Oprócz bycia szczeblu krajowym Motorsport we własnym imieniu, autocrossing jest dobrym sposobem, aby dowiedzieć się, że przekazanie umiejętności wyścigów drogowych, kierowców, jak nauczyć się kontroli pojazdów i klub etyki.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Auto wyścigowe przez typ, Sports Car Club of America.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Pato 2.Butelka basen 3.Narciarstwo telemarkowe 4.Marmurki
5.Cutthroat (bilard) 6.Podnoszenie ciężarów 7.Surf połowów 8.Arena football
1.pato, 2.butelka-basen, 3.narciarstwo-telemarkowe, 4.marmurki, 5.cutthroat-(bilard), 6.podnoszenie-ciężarów, 7.surf-połowów, 8.arena-football

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Jay Reed z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Autocross) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share