Atlatl

Rate me now!
2.15

 
Atlatl Image:
Atlatl
 
 

Atlatl

Atlatl , ADLE-ADLE, At'latl, Atalatl, ATL-ATL, Atladl, Javelin propulsor, Propulsaeur, Sztywny wypustka Thrower, Spear-Thrower, Spear Thrower, Rzucanie pokładzie
W atlatl (od Nahuatl ahtlatl [ah.tɬatɬ], w języku angielskim wymawiane [ɑ ː t lɑ ˌ ː tɫ̩] lub [ɑ ː tlɑ ː tɫ̩]) lub spear-miot jest narzędziem, które korzysta z dźwigni finansowej w celu osiągnięcia większej prędkości w spear-rzucania, i obejmuje powierzchni nośnej, która umożliwia użytkownika do czasowego przechowywania energii podczas rzucać. Składa się z wału z kielicha, w którym butt of dzidę spoczywa. To odbywa się pod koniec najdalej od kielicha i włóczni jest wyrzucane przez działania ramię i nadgarstek.
Obraz ten należy do następujących kategorii: Ancient broni, Archeologiczne artefact typy, Aztec wojny, Myślistwo, Mesoamerican sprzętu wojskowego, Nahuatl słowa i frazy, Rzucanie broni.

zobacz także w innych doskonałych zdjęć:
1.Chicago 2.Odlewnictwo 3.Statyczne trapez 4.Wioślarstwo
5.nożyce 6.Swing (taniec) 7.Jeu de paume 8.Skok przez stół gimnastyczny
1.chicago, 2.odlewnictwo, 3.statyczne-trapez, 4.wioślarstwo, 5.nożyce, 6.swing-(taniec), 7.jeu-de-paume, 8.skok-przez-stół-gimnastyczny

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Główny obraz należy do Erich Ferdinand z tym license. Obraz opis tekst jest tłumaczony z wikipedia (Atlatl) i licencję na GFDL.
Email Us

Szukaj na naszej stronie internetowej:Bookmark and Share