עשרה PIN באולינג

Rate me now!
3.40

 
עשרה PIN באולינג Image:
עשרה PIN באולינג
 
 

עשרה PIN באולינג

עשרה PIN באולינג , 10-Pin Bowling, 10 PIN באולינג, סדרה מושלמת, עשרה PIN, Tenpin, כדורת, Tenpin באולינג, עשרה PIN, עשרה ההצמדה בולינג
עשרה PIN באולינג הוא ספורט תחרותי שבו שחקן (את "Bowler") rolls a bowling הכדור למטה עץ או סינתטי נתיב במטרה מניה לפי נקודות דריסה כמו מספרי זיהוי אישיים רבים ככל האפשר. ה-41.5 אינץ 'רחב, 60 רגל bordered לאורך נתיב הוא משך את ידי "gutters" semicircular ערוצי שנועד לאסוף תועה כדורים שגם הצטלם מכשול ומתקדמים bowlers, בגלל הכדור ישר לא יכול להיות מגולגל על תקנה נתיב לעבר זווית נדרש לשאת בעקביות כל עשר מספרי זיהוי אישיים עבור השביתה. מיומן ביותר bowlers רול יהיה יותר קשה לשלוט על הכדור צנורה להתגבר זה. ישנו קו מאוס בסופו של נתיב הקרוב ל Bowler: אם כל חלק של הגוף Bowler נוגע נתיב בצד שורה זו לאחר מסירת הכדור הוא, זה נקרא לקלקל מספרי זיהוי אישיים ולא דפקו על ידי כך הם רשם נקודות משלוח. מאחורי קו מאוס הוא "גישה" כ 15 רגל ארוכה בשימוש על מנת לצבור מהירות ו למנף את הכדור לפני שהיא מציעה. 60 רגל מ לקלקל את השורה, שבו נתיב terminates, הוא חבר בערך 24 אינץ ', 41.5-inch wide פני עמיד ואת ההשפעה עמידים-חומר שנקרא "PIN הסיפון" איפה כל מדף מוגדר של מספרי זיהוי אישיים.
תמונה זו שייכת בקטגוריות הבאות: כתבות עם קטעי הצטרכות הרחבה, באולינג, Precision ספורט.

תראה גם אלו אחרים מעולה תמונות:
1.Geocaching 2.סקווש 3.חתירה (ספורט) 4.באולינג
5.Kilikiti 6.Major League Gaming 7.Rallycross 8.Skysurfing
1.geocaching, 2.סקווש, 3.חתירה-(ספורט), 4.באולינג, 5.kilikiti, 6.major-league-gaming, 7.rallycross, 8.skysurfing

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

עיקר התמונה שייכת Adrian Clark עם license זה. התמונה היא תיאור טקסט מתורגם מ wikipedia (עשרה PIN באולינג) ו ברישיון תחת GFDL.
Email Us

חיפוש באתר:Bookmark and Share