Zobrazit Jumping

Rate me now!
2.20

 
Zobrazit Jumping Image:
Zobrazit Jumping
 
 

Zobrazit Jumping

Zobrazit Jumping , Kůň ve skoku, Show-jumping, Showjumper, Showjumping, Zobrazit jumper
Show jumping, známý také jako "stadion skokem", nebo "jumperů", je členem rodiny anglické jezdecké jezdeckých soutěžích, které také patří drezúra, military, myslivci a jezdectví. Jumping tříd jsou běžně vidět na koni ukazuje na celém světě, včetně olympiády. Někdy se ukazuje, jsou omezeny výlučně na jumpery, někdy jumper třídy jsou nabízeny ve spolupráci s ostatními anglicky-styl akcí, a někdy i show ve skoku na jednu oblast, ale je velmi velký, vše-plemeno soutěží, které zahrnují širokou škálu oborů. Jumping tříd se mohou řídit různými národními kůň ukázat sankcionování organizacemi, jako jsou Spojené státy, jezdecké federace ve Spojených státech. Nicméně, mezinárodní soutěž se řídí pravidly o Equestre Fédération Internationale (FEI).
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Krasojezdectví, Olympijské sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Fotbal 2.Ice dostihy 3.Squash tenis 4.Kulturistika
5.Kickball 6.Truck Racing 7.Sportovní akrobacie 8.TT dostihy
1.fotbal, 2.ice-dostihy, 3.squash-tenis, 4.kulturistika, 5.kickball, 6.truck-racing, 7.sportovní-akrobacie, 8.tt-dostihy

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Bob Turner s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Zobrazit Jumping) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share