Xingyiquan

Rate me now!
3.00

 
Xingyiquan Image:
Xingyiquan
 
 

Xingyiquan

Xingyiquan , 形意拳, Hsing-i, Hsing-i Ch'üan, Hsing-i Ch'uan, Hsing-i Ch'uean, Hsing-I Chuan, Hsing I, Hsing I Ch'uan, Hsing I Chuan, Hsing Yi, On Liu Quan, Xíngyì, Xíngyìquán, Xíngyì Quán, Xingyi, XingYi Chuan, Xingyi Quan, Xing Yi, Xing yi quan
Xingyiquan je jedním z hlavních "interní" čínská bojová umění. Xingyiquan překládá přibližně na "Form / Záměr Box", nebo "Tvar / Bude Box", a je charakteristická agresivní, zdánlivě lineární pohyby a výbušné síly. Neexistuje jediný organizační řídí výuku umění a několik variant stylů existují. A Xingyiquan bojovník využívá koordinované pohyby generovat roztrhává síly určené k podvracejí soupeře, zároveň útočit a ochraňovat. Formuláře se liší od základní školy až po školy, ale i sekvence s holýma rukama a verzí stejného sekvence s různými zbraněmi. Tyto sekvence jsou založeny na pohybu a boje proti chování různých zvířat. O metodách vzdělávání, umožnit studentovi, aby pokrok díky rostoucí potíže v podobě sekvence, načasování a bojovat strategie.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Čínské bojové umění, Čínského slova a fráze, Současná wushu, Bojová umění, Neijia, Taoismus.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Pato 2.Vrh koulí 3.Race chůzi 4.Kuličky
5.Creeking 6.Černoch 7.Supersport Racing 8.Arena Football
1.pato, 2.vrh-koulí, 3.race-chůzi, 4.kuličky, 5.creeking, 6.černoch, 7.supersport-racing, 8.arena-football

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu alitaichichuan s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Xingyiquan) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share