Wolf myslivosti

Rate me now!
2.15

 
Wolf myslivosti Image:
Wolf myslivosti
 
 

Wolf myslivosti

Wolf myslivosti , Wolf lovecké polemiku
Wolf lov je při lovu šedých vlků (Canis lupus), nebo jiné divoký zvířata. Vlci jsou loveni především pro sport, pro jejich kůže, na ochranu zvířat, a v některých vzácných případech na ochranu člověka. Vlků byly aktivně ulovených od 12.000 až 13.000 lety, kdy první začal představovat ohrožení živočišné zásadní pro přežití lidské neolitické komunity. Historicky lov vlků byl obrovský, kapitálu a pracovních sil intenzivní provoz, který vyžaduje mil síťoviny, specializovaná síť-vozíky a sušení velkých hal pro skladování a sušení sítí. Hrozba vlci představují pro obě oblasti chovu hospodářských zvířat a lidí bylo považováno za natolik významné, aby opravňovala k konskripční celých vesnic pod pohrůžkou trestu, a to i přes narušení hospodářské aktivity a snížení daní.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Myslivost, Vlci.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Chicago 2.Hod kladivem 3.Krátké formy kriketu 4.Silniční závodní kolo
5.Rock Referáty Nůžky 6.Potápění 7.Křeččích dostihy 8.Pington
1.chicago, 2.hod-kladivem, 3.krátké-formy-kriketu, 4.silniční-závodní-kolo, 5.rock-referáty-nůžky, 6.potápění, 7.křeččích-dostihy, 8.pington

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu wolf s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Wolf myslivosti) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share