Whitewater kayaking

Rate me now!
2.30

 
Whitewater kayaking Image:
Whitewater kayaking
 
 

Whitewater kayaking

Whitewater kayaking , Boofing
Whitewater kayaking je sport brouzdaliště jeden kajak na pohybující se vodní útvar, typicky Whitewater řeky. Whitewater kayaking se může pohybovat od jednoduché, bezstarostné jemně pohybující vody, až po náročné, nebezpečné Whitewater. River Rapids jsou lyžařské tratě, jako jsou odstupňované podle obtížnosti, nebezpečí nebo vážnost rychlé. Whitewater stupňů (resp. tříd) v rozmezí od 2 do II nebo VI nebo 6 (nejobtížnější / nebezpečné). Třídu / třídy I mohou být označeny jako mírně pohybující voda s Ripples, ale z toho důvodu není považován 'Whitewater'. Třída / II / 2 mohou být popsány jako pohybující vody poskytují některé malé míře výzvou. Třída / Class VI lze charakterizovat jako velmi závažné nebo téměř unrunnable Whitewater, považuje za téměř jisté smrti, jako Niagara Falls.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Kanoistika, kayaking, Vodní sporty, Whitewater sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Cowboy 2.Kolečkové brusle 3.Pato 4.Big loveckou hru
5.Krasojezdectví 6.Bungee jumping 7.Hrdlořez (bazén) 8.Streetboarding
1.cowboy, 2.kolečkové-brusle, 3.pato, 4.big-loveckou-hru, 5.krasojezdectví, 6.bungee-jumping, 7.hrdlořez-(bazén), 8.streetboarding

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu kayakboy s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Whitewater kayaking) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share