Vzpírání

Rate me now!
2.20

 
Vzpírání Image:
Vzpírání
 
 

Vzpírání

Vzpírání , Zvedání závaží, Weight-zvedací, Vzpěrač, Vzpírání cvičení, Vzpírání rukavice, Vzpěrač, Vzpírání
Vzpírání, nazývaného také olympijské vzpírání a olympijské-styl vzpírání, je sport, ve kterém účastníci pokusu o maximální přípustné hmotnosti jediného výtahu z vzpěračská činka hmotnost naložené talíře. Tyto dva vleky jsou v současné době soutěžili čisté a trhnout a polapit. Složené slovo "vzpírání" se často nesprávně používá pro označení hmotnosti školení. Čisté a stiskněte byla jiná technika vzpírání, přerušeno kvůli obtížím při posuzování správné formě. Ve srovnání s powerlifting která zkoušky limit síly, vzpírání testy balistických limity (výbušná síla) s menší hmotností tak, že výtahy musí být provedeny rychleji a s větší mobilitou a to z důvodu většího rozsahu pohybu během vleky. Přestože je relativně málo konkurenceschopnou olympijské manipulátory, výtahů a jejich součásti jsou běžně používají špičkoví sportovci na vlak pro výbušnou sílu a funkční.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Individuální sporty, Olympijské sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Staré Cat 2.Cyklistika 3.Stolní fotbal 4.Reining
5.Speedball (sport) 6.Letový lukostřelba 7.BMX Racing 8.Podvodní fotbal
1.staré-cat, 2.cyklistika, 3.stolní-fotbal, 4.reining, 5.speedball-(sport), 6.letový-lukostřelba, 7.bmx-racing, 8.podvodní-fotbal

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Kyle Flood s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Vzpírání) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share