Vozíku basketbal

Rate me now!
4.90

 
Vozíku basketbal Image:
Vozíku basketbal
 
 

Vozíku basketbal

Vozíku basketbal
Vozíku basketbal je sport myslel pro vozíčkáře. V některých zemích, jako je Kanada, Austrálie a Anglie, které je schopné-tělesně atleti mají povoleno soutěžit s ostatními atlety na smíšené týmy. Je založen na basketbal s některými úpravami, aby odrážely přítomnost invalidního vozíku a harmonizovat různé úrovně postižení hráči mají. Všechny týmy, které soutěží především rekreační úrovni používat klasifikační systém pro hodnocení funkční schopnosti hráčů na škále od 1 do 4,5. V místech, kde týmy jsou integrované, tělesně-sportovci mohli by být klasifikován jako 5 a jedince s nejvyšším stupněm zdravotního postižení (například úplného paraplegie pod hrudníku) by zařazení 1.0. Klasifikace je mezinárodní regulace pro hraní vozíku basketbal, kde soutěží omezit počet bodů dovolený na soud najednou. Nicméně, v této době, sportovci jsou povoleny pouze konkurovat v mezinárodním měřítku, pokud mají nějaké postižení.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Paralympijských sportů.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Triatlon 2.Reining 3.Fives 4.Hod kladivem
5.Atlatl 6.Umělecké kolečkových bruslích 7.Mahjong (Taipei) 8.Tee ples
1.triatlon, 2.reining, 3.fives, 4.hod-kladivem, 5.atlatl, 6.umělecké-kolečkových-bruslích, 7.mahjong-(taipei), 8.tee-ples

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Chris Harrison s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Vozíku basketbal) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share