Výdrž na koni

Rate me now!
2.60

 
Výdrž na koni Image:
Výdrž na koni
 
 

Výdrž na koni

Výdrž na koni , Vytrvalost koně
Výdrž na koni je jezdecký sport založený na řízené dálkové závody. Je to jedna z mezinárodních soutěží uznané FEI. Existují výdrž jezdí po celém světě. Existují dva hlavní typy dálková jízda na koni, Soutěžní trasa jízdy na koni a vytrvalost. V Odlehčovací jízda, která jsou popsána v tomto článku, vítězný kůň je první, kdo k překročení cílové čáře zatímco zastavení pravidelně projít veterinární kontrolou, že se domnívá, že zvíře v dobrém zdravotním stavu a "schopna pokračovat." Ve Spojených státech, většina jízd vytrvalost jsou buď 50 nebo 100 mil dlouhá, i když kratší vyjížďky jsou organizovány pro začátečníky a málo delší, obvykle multi-day, jízdy existují. V USA, americký Odlehčovací Ride konference sankce výdrž jízd. Vítězných jezdců kompletní 100-kilometr jízdy v 10.12 hodin.
.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Psí sporty 2.Jazz Dance 3.Fotbal (fotbal) 4.Taekwondo
5.Hot Schránka 6.Otevřeno volantem závodního 7.Snowboarding 8.Horolezectví
1.psí-sporty, 2.jazz-dance, 3.fotbal-(fotbal), 4.taekwondo, 5.hot-schránka, 6.otevřeno-volantem-závodního, 7.snowboarding, 8.horolezectví

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Daniel Johnson s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Výdrž na koni) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share