Triatlon

Rate me now!
2.50

 
Triatlon Image:
Triatlon
 
 

Triatlon

Triatlon , Začátečník Triatlon Školení, Dálkové Triatlon, Olympijské Vzdálenost Triatlon, Sprint Vzdálenost Triatlon, Triathalon, Triathlete, Triathlons, Triatlon Vzdálenost, Triatlon trénink
A triatlonu je výdrž sportovní akce se skládá z plavání, jízda na kole a běh přes různé vzdálenosti. Jako výsledek, znalosti v plavání, jízdě na kole nebo běh sám o sobě není dostačující k zajištění konkurenční triatlon sportovec čas; vyškolený triatlon atleti se naučili na rasu každé fázi, a to způsobem, který zachová jejich energie a výdrž na dalších stupních. Ve většině moderních triathlons, tyto události jsou umístěny back-to-back v bezprostředním sledu a soutěžitelem oficiální čas je doba potřebná k "přechodu" mezi jednotlivé fáze závodu, včetně případné doby potřebné pro změnu oblečení a boty.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Vytrvalost sporty, Individuální sporty, Multi-sport soutěží, Olympijské sporty.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Paragliding 2.Podkov 3.Fotbal 4.Palla
5.Odlehčovací dostihy 6.Jezdeckých klenutí 7.Omezené období kriket 8.Mongolština wrestling
1.paragliding, 2.podkov, 3.fotbal, 4.palla, 5.odlehčovací-dostihy, 6.jezdeckých-klenutí, 7.omezené-období-kriket, 8.mongolština-wrestling

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Jimmy Harris s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Triatlon) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share