Tai chi chuan

Rate me now!
3.90

 
Tai chi chuan Image:
Tai chi chuan
 
 

Tai chi chuan

Tai chi chuan , たいきょく8%, 太极拳, 太极拳, Vyprázdnit stupňování, T'ai-chi Ch'üan, T'ai-chi Ch'uan, T'ai-chi Ch'uean, T'ai Chi, T'ai Chi Ch'üan, T'ai Chi Ch'üan (pin-jin článek), T'ai Chi Ch'uan, T'ai Chi Ch'uan (pin-jin článek), T'ai Chi Ch'uean, T'ai Chi Ch'uean (pin-jin článek), T'ai Chi Chuan, Tàijíquán, Tàijíquán (pinyin článek), Tai JI Quán, T'ai-chi ch'uan, T'ai chi ch'uan
Tai chi chuan je interní čínské bojové umění často praktikované ze zdravotních důvodů. Tai chi je obvykle praktikuje z různých důvodů: jeho měkké bojové techniky, ukázky soutěže, zdraví a dlouhověkost. V důsledku velkého množství vzdělávacích formách existují, tradičních i moderních, které odpovídají těm, které se zaměřuje. Některé tai chi chuan výcvik formy jsou dobře známy na Západě, jak se zpomaleně rutiny, které skupiny lidí praxi spolu každé ráno v parcích po celém světě, zejména v Číně.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Čínské bojové umění, Meditace, Neijia, Taoismus, Tradiční čínská medicína.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Ski skákání 2.Snowboarding 3.Paragliding 4.Slepá kriket
5.Jednotný veslo 6.Sport stohování 7.Házet 8.Synchronizované plavání
1.ski-skákání, 2.snowboarding, 3.paragliding, 4.slepá-kriket, 5.jednotný-veslo, 6.sport-stohování, 7.házet, 8.synchronizované-plavání

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Derecke Sanches - Campus Party 2009 s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Tai chi chuan) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share