Sprint závodních automobilů

Rate me now!
2.20

 
Sprint závodních automobilů Image:
Sprint závodních automobilů
 
 

Sprint závodních automobilů

Sprint závodních automobilů , Sprintcar, Sprintcars, Sprint Car, Sprint automobilů
Sprint automobily jsou high-napájený závod automobily určené především pro běh na krátkou oválný nebo kruhový nečistoty nebo zpevněné dráhy. Sprint závodních automobilů se populární ve Spojených státech, Austrálii a Novém Zélandu. Sprint vozy mají vysokou moc-k-hmotnostní poměr, což v rychlosti přesahující 140 mil za hodinu (230 km / h), možná na některé skladby. Tato rychlost často také závodní automobily sprint velmi nebezpečné. 850 koní je běžný pro tyto stroje. Bezpečnost rekord sprint závodních automobilů byly v posledních letech výrazně zlepšila, které použití rolka klecí pro ochranu řidiče. Wings poskytuje dolů síly, zvyšuje trakci. Křídla také poskytne částku na ochranu v případě nehody. Křídla jsou někdy označovány jako "hliníková odvahy".
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Auto závodní podle druhu, Otevřeno volantem závodního.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Kuželky (sport) 2.Cyklistika 3.Domino 4.kuželky
5.Parasailing 6.Big-hra rybolov 7.Cross Country 8.Podvodní hokej
1.kuželky-(sport), 2.cyklistika, 3.domino, 4.kuželky, 5.parasailing, 6.big-hra-rybolov, 7.cross-country, 8.podvodní-hokej

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Chris York s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Sprint závodních automobilů) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share