Skok do dálky

Rate me now!
2.25

 
Skok do dálky Image:
Skok do dálky
 
 

Skok do dálky

Skok do dálky , Skok daleký, Dlouhé-jumper, Dlouhé-jumping, Longjump, Longjumper, Dlouhý svetr, Dlouhé skoky
Na skok do dálky je atletika akce, ve které atleti kombinují rychlost, sílu a pružnost při pokusu o skok, jak daleko od Take-Off bodu jak je to možné. Soutěžitelé sprint stanoví dráhy (obvykle potaženy stejným pogumované plochy jako běžící dráhy, střídka pryže nebo vulkanizovaná pryž) a skok, pokud může zezadu faul linka do jámy naplněné jemně mletá štěrku nebo písku. Vzdálenost cestoval na jumper se často označuje jako "značku", protože je vzdálenost k nejbližšímu známky vyrobené v písku od pomezní čára. Pokud se závodník začíná skok s jakoukoli část nohy minulosti faul line, skok je prohlášena za protiprávní a žádná vzdálenost se zaznamenává. Na elitní úrovni vrstvou plastelíny se nachází bezprostředně po palubě odhalit tuto událost.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Události v atletika (atletický).

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Boxing 2.Snowboarding 3.Paragliding 4.Podkov
5.Inline bruslení rychlost 6.Sport stohování 7.Odlehčovací dostihy 8.Jezdeckých klenutí
1.boxing, 2.snowboarding, 3.paragliding, 4.podkov, 5.inline-bruslení-rychlost, 6.sport-stohování, 7.odlehčovací-dostihy, 8.jezdeckých-klenutí

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Tambako The Jaguar s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Skok do dálky) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share