Silniční hokej

Rate me now!
2.25

 
Silniční hokej Image:
Silniční hokej
 
 

Silniční hokej

Silniční hokej , Ples Hokej, Palubní hokej, Dek hokej, Vjezd hokej, Pozemní hokej, Silniční hokej
Street hokej (také znám jako Road hokej, palubní hokej, pozemní hokej, nebo kuličková hokej) je typ Hokej hrál s nebo bez bruslí. Je možné hrát buď s puk nebo míč, přestože válcovém puk je nutná v případě, kdy nejsou na ledě. Obecně platí, že hra se hraje s malou na žádné ochranné prostředky, tedy intenzivní fyzický kontakt není příliš časté a hraje bez těla kontrolu ale povolení úroveň fyzického kontaktu podobný, který umožnil v basketbalu. Pokud se puk se používá, pokud jde o bezpečnost na puk obvykle nesmí být vznesena ve vzduchu (zrušeno nebo kryté). Nicméně, pravidla a hrací stylů může se lišit od oblasti k oblasti, v závislosti na tradice určité skupiny nedodržoval. Street hokej je běžně hrál ve Spojených státech a Kanadě. Beach Hockey, změnu ulice hokej, je společný pohled na jižní Kalifornii pláže.
Tento obrázek patří do následujících kategorií: Hokej.

podívejte se také na tyto další vynikající obrazy:
1.Auto Race 2.Jachting 3.Psí sporty 4.Rowing (Sport)
5.Deer myslivosti 6.Brazilský-druh bojového umění 7.Major League Gaming 8.Rallycross
1.auto-race, 2.jachting, 3.psí-sporty, 4.rowing-(sport), 5.deer-myslivosti, 6.brazilský-druh-bojového-umění, 7.major-league-gaming, 8.rallycross

  Image-opedia cloud
Link to this page! - copy the code below:

Mezi hlavní patří do obrazu Wendy s touto license. Popis obrázku text je přeložen z wikipedia (Silniční hokej) a licencované pod GFDL.
Email Us

Vyhledávání naše internetové stránky:Bookmark and Share